
Підставка для програвача платівок VEVOR зі знімними полицями, підставка для платівок із місцем для зберігання
5 530 ₴
- Под заказ
- Код: 493759
Отправка с 28 мая 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Підставка для вертушки VEVOR – дарує чарівність музики!

Підняті бічні панелі та простора полиця з відкритим місцем для зберігання спрощують упорядкування вашої музичної колекції та роблять кожен запис привертаючим увагу в кімнаті.

Завдяки дизайну з регульованими полицями ви можете гнучко регулювати розташування своєї музичної колекції та таким чином знайти індивідуальне рішення для зберігання для будь-яких потреб.

U-подібна рама запобігає перекиданню чи пошкодженню платівок, а міцні дерев’яні ніжки адаптуються до різних типів підлоги та захищають кожну частину вашої колекції.

Коричневі вінтажні тарілки не тільки гарно виглядають, але й забезпечують надійну підтримку та витримують до 36,3 кг. Ця старовинна підставка для програвача надійно закріпить ваш програвач і додасть елегантності вашій кімнаті.

Виготовлені з високоякісної твердої деревини, опорні ніжки не тільки покращують загальний вигляд виробу, але й збільшують несучу здатність, забезпечуючи стабільність і стильність вашої підставки.

Відгуки про товар
| Vero | |
| 5 | |
| Меблі легко зібрати і виглядає красиво! Ми дуже задоволені покупкою! | |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Масса | 11,6 кг / 25,57 фунта |
| Материал | Дерево |
| Номер моделі вироби | КЛЕК-01 |
| Вантажність | 36,3 кг / 80 фунтів |
| Размер | 660 х 352 х 685 мм / 25,98 х 13,86 х 26,97 дюйма |
| шар | 2 шари знімного роздільника |
| Місткість альбому | 100 копій |
Информация для заказа
- Цена: 5 530 ₴









