-1%

VEVOR 46 см Колесо Фортуни Іграшки Кольорове колесо Лотереї Ігри в слова, 18-дюймова котушка фортуни, акрилова панель із ПВХ SOL
3 943 ₴
3 923 ₴
- В наявності
- Код: 30025
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
VEVOR 46 см Колесо Фортуни Іграшки Кольорове колесо Лотереї Ігри в слова, 18-дюймова котушка фортуни, акрилова панель із ПВХ SOL 30025
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага брутто | 7 фунтів/3,18 кг |
| Висота призового кола (з підставкою) | приблизно 46-61 дюймів / 117-155 см |
| Діаметр колеса (прибл.) | 17,7 дюймів / 45 см |
| Кількість слотів | 14 |
| Матеріали | Акрилова дошка зі спіненим ПВХ, металева підставка |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Розмір упаковки (ДxШxВ) | 21,3 x 21,3 x 4,3 дюймів/54 x 54 x 11 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 923 ₴






