Ручна соковижималка з нержавіючої сталі BL30 для пирію тощо SOL 30123
- 【НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ】 - Ця машина для екстракції пирію, виготовлена з нержавіючої сталі 304, має металеву поліровану поверхню та привабливий зовнішній вигляд. Він стійкий до іржі, його легко встановити та легко чистити.
- 【Кріплення пластини ЗАЖИМОМ】 - Ця соковижималка для пирію оснащена настільним затискачем (ПРИМІТКА: товщина столу має бути менше 2,2 дюйма/5,5 см), що гарантує високу стабільність під час вичавлювання соку.
- 【ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ】 - Подовжений шнек дозволяє точно віджимати сік з пирію; Сітчастий фільтр з нержавіючої сталі 304 ефективно відокремлює осад і сік; Дерев'яна ручка легко знімається, економлячи місце при зберіганні.
- 【БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ】 - У набір також входять чашка для збору соку, товкач для швидкої подачі тип покриття або основиу, запасне ситечко, ущільнювальне кільце та захисна втулка PA.
- 【ШИРОКЕ ЗАСТОСУВАННЯ】 - Ручна соковижималка для пирію широко використовується для вичавлення соку з пирію, різних овочів (включно з алое, селерою, капустою тощо) та різних фруктів (включаючи яблука, виноград, апельсини тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага продукту | 2,6 кг |
| Матеріал | 304 нержавіюча сталь |
| Розмір входу | 86x86 мм (3,4x3,4 дюйма) |
| Розміри виробу | 320 x 200 x 120 мм (12,6 x 7,9 x 4,7 дюйма) |
| Тип видобутку | посібник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴







