
Термостат VEVOR з магнітною мішалкою, нагрів 500 Вт, нагрівальна пластина з шейкером в комплекті SOL 30127
11 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30127
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Термостат VEVOR з магнітною мішалкою, нагрів 500 Вт, нагрівальна пластина з шейкером в комплекті SOL 30127
- Плита швидкого нагріву: нагрівальна пластина з нержавіючої сталі з керамічним покриттям гарантує хорошу тепловіддачу та гарантує швидке охолодження та рівномірне нагрівання. Максимальна температура нагріву може досягати 280°C / 536°F. Стійка до іржі варильна поверхня з керамічним покриттям також гарантує тривалий термін служби.
- Відмінна швидкість змішування: регульований діапазон швидкості: 200-2000 об/хв; Ця магнітна мішалка з нагрівальною плитою дозволяє змінювати швидкість змішування та адаптується до різних температурних вимог. Максимальна швидкість змішування 2000 об/хв гарантує швидке замішування розчину. Крім того, ця цифрова магнітна мішалка з нагрівальною плитою може змішувати великий об'єм рідини об'ємом 2 літри.
- Точний дисплей і контроль: ця лабораторна мішалка оснащена світлодіодним дисплеєм, який показує точні налаштування температури та швидкості з точністю ± 0,1°C. Повертаючи ручку, ви можете дуже точно регулювати швидкість і температуру.
- Мішалка з тефлоновим покриттям: мішалка з тефлоновим покриттям занурюється в рідину для швидкого обертання, і завдяки тефлоновому покриттю вона не забруднює суміш і не реагує з нею. Ця магнітна мішалка з конфоркою працює дуже тихо, навіть на максимальній швидкості. Крім того, нековзкі накладки на ноги забезпечують більш стабільну роботу міксера. У комплект також входить регульована підставка.
- Широке застосування: Ця магнітна мішалка з гарячою пластиною в основному використовується для змішування або перемішування рідких зразків і активно використовується в багатьох галузях промисловості, широко використовується в наукових дослідженнях, лабораторних дослідженнях, університетських експериментах і промислових дослідженнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (змішування) місткість | 2 роки |
| Атестація | CE |
| Ваги | 7,7 фунтів / 3,5 кг |
| Вхідна потужність двигуна | 3 Вт |
| Дисплей | СВІТЛОДІОДНИЙ |
| Допустима температура | від 122 до 608°F / від 50 до 320°C |
| Мoдель | SH-3ABE5 |
| Максимальна температура нагрівання | 572°F/300°C |
| Напруга | 220 В |
| номінальна потужність двигуна | 2,5 Вт |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Розмір | 7,1 x 12 x 12,2"/18 x 30,5 x 31 см |
| Розмір нагрівальної плити | 6,7x6,7"/17x17 см |
| Розмір палички для перемішування | 2,2 x 0,4"/5,5 x 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴






