Нагрівальна плита магнітної мішалки 85-2 Мішалка магнітна 220В SOL 30133
- Нагрівальна плита швидкого нагріву: потужність нагріву: 200 Вт; Максимальна температура: 212 ℉/100 ℃. Ця лабораторна мішалка має чудову теплопровідність, забезпечуючи швидке та рівномірне нагрівання до 212 ℉/100 ℃. Крім того, нагрівальна плита виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, тож вам не доведеться турбуватися про корозію, іржу чи подряпини.
- Стабільне та плавне змішування: Потужність двигуна: 25 Вт; Максимальна швидкість змішування: 2000 об/хв; Максимальна місткість змішування: 1000 мл. Потужний мідний двигун постійного струму приводить в рух змішувальну конфорку з плавним регулюванням швидкості від 0 до 2000 об/хв, що добре підходить для всіх складних завдань змішування. Мішалка з PTFE покриттям допомагає стабільно перемішати 1 літр рідини.
- Точний дисплей і контроль: ця лабораторна мішалка оснащена світлодіодним дисплеєм, який чітко показує встановлену та поточну температуру нагріву. Натискаючи на нижню частину, ви можете регулювати швидкість і температуру з великою точністю
- Регульована та безпечна конструкція: регульований кронштейн кріпить датчик температури на висоті, необхідній для контейнерів для змішування. Він також має вбудований запобіжник, який відключає живлення, коли температура наближається до перевантаження. Є також 4 нековзкі подушечки для більш стабільного процесу зміш ування.
- Широке застосування: Ця магнітна мішалка в основному використовується для змішування або перемішування рідких зразків. Магнітна мішалка активно використовується в багатьох галузях промисловості, широко використовується в наукових дослідженнях, лабораторних дослідженнях, університетських експериментах і промислових дослідженнях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочої поверхні | 120 мм |
| Максимальна потужність змішування | 1000 мл |
| Матеріал | PTFE і високоякісна магнітна сталь |
| Напруга | 220 В |
| Плавне регулювання швидкості | 0-2000 об / хв |
| Постійна температура | 1-100 ℃ |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Температурна роздільна здатність | 0,1 ℃ |
| Теплова потужність | 200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴







