Нагрівальна магнітна мішалка VEVOR, макс. 340°C, 1500 об. SOL 30138
- Регульована швидкість змішування: з максимальною місткістю змішування 20 літрів і максимальною швидкістю змішування 1500 об/хв. Наша магнітна мішалка має пластину нижнього нагріву з регульованою швидкістю. Поворот за годинниковою стрілкою збільшує швидкість змішування, обертання проти годинникової стрілки зменшує.
- Швидке нагрівання: ця гаряча пластина з магнітною мішалкою оснащений потужністю нагріву 650 Вт і досягає максимальної температури нагріву 644°F (340°C). Він може стабільно змішувати 20 літрів рідини, змішувати та нагрівати одночасно, відповідаючи різноманітним експериментальним вимогам.
- Високоякі сні тип покриття або основии: наша нагрівальна мішалка виготовлена з високоякісних тип покриття або основиів і стійка до нагрівання, зносу та корозії. гарантує вогнестійкість, швидкий нагрів і довговічність. Нагрівальна плита з нержавіючої сталі гарантує швидке та рівномірне нагрівання та чудову ефективність змішування.
- зручний у користуванні: Оснащений регулятором швидкості, швидкість можна регулювати вручну, забезпечуючи точне керування в широкому діапазоні швидкості. Світлодіодний дисплей дозволяє легко зчитувати температуру. Велике обладнання та інструкції з експлуатації полегшують змішування та нагрівання рідин. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами. Ми відповімо якомога швидше.
- Широкий спектр застосування: магнітна мішалка широко використовується в промисловості, сільському господарстві, охороні здоров'я, медицині, наукових дослідженнях і університетських лабораторіях, де потрібне нагрівання рідин. Зверніть увагу, що він може безперервно працювати 4 години у високошвидкісному режимі та 8 годин у середньошвидкісному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага продукту | 7,23 фунти/3,28 кг |
| Контроль | регулятор швидкості і перемикач нагріву |
| Максимальна потужність змішування | 20 років |
| Максимальна температура нагрівання | 340°C |
| Максимальна швидкість змішування | 1500 об/хв |
| Матеріал | листовий метал |
| Номер моделі товару | MS-H-ProA |
| Розмір продукту | 11,02 x 6,3 x 20,08 дюймів / 280 x 160 x 510 мм |
| Світлодіодний екран | відображає температуру і швидкість |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 710 ₴







