Конфорка магнітна мішалка VEVOR, макс. 300°C, конфорка 0-2000 об. SOL 30140
- Регульована швидкість змішування: з максимальною місткістю змішування 5000 мл і максимальною швидкістю змішування 2000 об/хв наша магнітна мішалка оснащена нижньою нагрівальною пластиною з регульованою швидкістю. Повертайте за годинниковою стрілкою, щоб збільшити швидкість змішування, і проти годинникової стрілки, щоб зменшити швидкість змішування.
- Швидке нагрівання: ця магнітна мішалка оснащений потужністю нагріву 500 Вт і досягає максимальної температури нагрівання 300°C (572°F). Він може стабільно змішувати 5000 мл рідини, одночасно перемішувати та нагрівати для задоволення різноманітних експериментальних потреб.
- Високоякісні тип покриття або основии: виготовлена з високоякісних тип покриття або основиів, наша нагрівальна мішалка стійка до нагрівання, зносу та корозії. гарантує вогнестійкість, швидкий нагрів і довговічність. Пластина з нержавіючої сталі гарантує швидке та рівномірне нагрівання та чудову ефективність змішування.
- зручний у користуванні: оснащений регулятором швидкості, ви можете вручну регулювати швидкість, забезпечуючи точне керування в широкому діапазоні швидкості. Світлодіодний дисплей дозволяє легко зчитувати температуру. Комплект аксесуарів полегшує змішування та нагрівання рідин. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми відповімо вам якомога швидше.
- Широке застосування: магнітна мішалка широко в икористовується в промисловості, сільському господарстві, охороні здоров'я, медицині, наукових дослідженнях і університетських лабораторіях, де п отрібне нагрівання рідин. Зверніть увагу, що він може безперервно працювати 4 години у високошвидкісному режимі та 8 годин у середньошвидкісному режимі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Вид запчастини | Конфорки |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага продукту | 8,02 фунта/3,64 кг |
| Контроль | регулятор швидкості і перемикач нагріву |
| Максимальна потужність змішування | 5000 мл |
| Максимальна температура нагрівання | 300°C |
| Матеріал | листовий метал |
| Номер моделі товару | SH-3ABEII |
| Розмір продукту | 12,01 x 7,09 x 5,2 дюйма/305 x 180 x 132 мм |
| Світлодіодний екран | відображає температуру і швидкість |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 860 ₴







