Нагрівальна пластина магнітна мішалка VEVOR, макс. 380°C, 0-2000 об. SOL 30142
- Регульована швидкість змішування: з максимальною місткістю змішування 3000 мл і максимальною швидкістю змішування 2000 об/хв наша магнітна мішалка має нижню нагрівальну пластину з регульованою швидкістю. Повертайте за годинниковою стрілкою, щоб збільшити швидкість змішування, і проти годинникової стрілки, щоб зменшити швидкість змішування.
- Швидке нагрівання: ця нагрівальна плита з магнітною мішалкою гарантує потужність нагріву 500 Вт і досягає максимальної температури нагрівання 716°F (380°C). Він може стабільно змішувати 3000 мл рідини, перемішувати та нагрівати одночасно, відповідаючи різноманітним експериментальним вимогам.
- Високоякісні тип покриття або основии: наша мішалка з гарячою пластиною виготовлена з тип покриття або основиів найвищої якості та стійка до нагрівання, зносу та корозії. гарантує захист від полум'я, швидкий нагрів і довговічність. Пластина з нержавіючої сталі гарантує швидке та рівномірне нагрівання та чудову ефективність змішування.
- зручний у користуванні: оснащений регулятором швидкості, ви можете вручну регулювати швидкість, забезпечуючи точне керування в широкому діапазоні швидкості. Комплект аксесуарів полегшує змішування та нагрівання рідин. Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами, і ми відповімо якомога швидше.
- Широке застосування: магнітна мішалка широко використовується в промисловості, сільському господарстві, охороні здоров'я, медицині, наукових дослідженнях та університетських лабораторіях, де необхідне нагрівання рідин. Зверніть увагу, що він може безперервно працювати 4 години у високошвидкісному режимі та 8 годин у середньошвидкісному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага продукту | 7,28 фунтів / 3,3 кг |
| Контроль | регулятор швидкості і перемикач нагріву |
| Максимальна потужність змішування | 3000 мл |
| Максимальна температура нагрівання | 380°C |
| Максимальна швидкість змішування | 2000 об / хв |
| Матеріал | листовий метал |
| Номер моделі товару | SH-3AB |
| Розмір продукту | 10,24 x 6,97 x 5,12 дюймів / 260 x 177 x 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 460 ₴







