
Лінійний привід VEVOR 6000N DC 12 В Лінійний привід Електричний лінійний двигун IP44 Довжина ходу 250 мм Рівень шуму ≤ 50 дБ SOL
4 090 ₴
- В наявності
- Код: 30149
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійний привід VEVOR 6000N DC 12 В Лінійний привід Електричний лінійний двигун IP44 Довжина ходу 250 мм Рівень шуму ≤ 50 дБ SOL 30149
- Застосування у важких умовах: лінійний привід VEVOR у важких умовах має потужний крутний момент 1320 фунтів/6000 Н і добре підходить для промислової автоматизації та важких підйомних систем. Він розроблений, щоб легко справлятися з високим крутним моментом, великим навантаженням і забезпечувати надійну роботу в складних умовах.
- Міцна конструкція: посилена конструкція та суцільнометалевий редукторний механізм забезпечують надійність навіть за великих навантажень, що робить його придатним для різноманітних застосувань промислової та домашньої автоматизації. Він розроблений таким чином, щоб витримати тривалу експлуатацію та забезпечити надійну роботу.
- Універсальність на волю: готуйтеся до тихої революції! Лінійні приводи VEVOR з рівнем шуму нижче 50 дБ є першим вибором для регулювання меблів, систем автоматизації, механічних пристроїв, транспортування тощо. Насолоджуйтесь безперебійною функціональністю, де б це не було потрібно!
- Рейтинг IP44: Завдяки рейтингу IP44 лінійний привід VEVOR 12 В добре підходить для середовищ із пилом, частинками та водою, яка легко розбризкується. Ви можете покластися на його захист від пилу та вологи для загального промислового та домашнього застосування. (Примітка: вода не повинна потрапляти в двигун)
- Основні характеристики: Довжина ходу: 10 дюймів (250 мм); Швидкість руху: 0,19 дюймів/с (5 мм/с); Довжина в складеному вигляді: 18,11 дюйма (460 мм); Довжина в розгорнутому вигляді: 28,11 дюйма (710 мм); Струм споживання: 8 ампер; Номінальна напруга: DC12V; Робочий цикл: 10%.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| вага нетто | 4,91 фунта / 2,23 кг (з усіма аксесуарами) |
| Довжина стрибка | 10 дюймів / 250 мм |
| Максимальне навантаження/сила приведення в дію | N6,000 |
| Номер моделі товару | OK628-6000N |
| Номінальна напруга | 12 В постійного струму |
| Номінальний струм | <8A |
| Основний матеріал | алюмінієвий сплав |
| Розміри виробу | 18,11 x 3,14 x 5,74 дюйма/460 x 80 x 146 мм |
| Рівень безпеки | IP44 |
| Рівень шуму | ≤50 дБ |
| Швидкість руху | 0,19 дюйма/с/5 мм/с |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 090 ₴





