
Лінійний привід VEVOR 6000N DC 12 В Лінійний привід Електричний лінійний двигун IP44 Довжина ходу 150 мм Рівень шуму ≤50 дБ SOL
3 700 ₴
- В наявності
- Код: 30155
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лінійний привід VEVOR 6000N DC 12 В Лінійний привід Електричний лінійний двигун IP44 Довжина ходу 150 мм Рівень шуму ≤50 дБ SOL 30155
- Застосування у важких умовах: лінійний привід VEVOR у важких умовах має потужний крутний момент 1320 фунтів/6000 Н і добре підходить для промислової автоматизації та важких підйомних систем. Він розроблений, щоб легко справлятися з високим крутним моментом, великим навантаженням і забезпечувати надійну роботу в складних умовах.
- Міцна конструкція: посилена конструкція та суцільнометалевий редукторний механізм забезпечують надійність навіть за великих навантажень, що робить його придатним для різноманітних застосувань промислової та домашньої автоматизації. Він розрахований на тривале використання і гарантує надійну роботу.
- Універсальність на волю: готуйтеся до тихої революції! Лінійні приводи VEVOR з рівнем шуму нижче 50 дБ є першим вибором для регулювання меблів, систем автоматизації, механічних пристроїв, транспортування тощо. Насолоджуйтесь безперебійною функціональністю, де б це не було потрібно!
- Рейтинг IP44: Завдяки рейтингу IP44 лінійний привід VEVOR 12 В добре підходить для середовищ із пилом, частинками та водою, яка легко розбризкується. Ви можете покластися на його захист від пилу та вологи для загального промислового та домашнього застосування. (Примітка: вода не повинна потрапляти в двигун)
- Основні характеристики: Довжина ходу: 6 дюймів (150 мм); Швидкість руху: 0,19 дюймів/с (5 мм/с); Довжина в складеному вигляді: 14,17 дюйма (360 мм); Довжина в розкладеному вигляді: 20,17 дюйма (510 мм); Струм споживання: 8 ампер; Номінальна напруга: DC12V; Робочий цикл: 10%.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| вага нетто | 4,51 фунта / 2,05 кг (з усіма аксесуарами) |
| Довжина стрибка | 6 дюймів / 150 мм |
| Максимальне навантаження/сила приведення в дію | 1,320 фунтів / N6,000 |
| Номер моделі товару | OK628-6000N |
| Номінальна напруга | 12 В постійного струму |
| Номінальний струм | <8A |
| Основний матеріал | алюмінієвий сплав |
| Розміри виробу | 14,17 x 3,14 x 5,74 дюйма/360 x 80 x 146 мм |
| Рівень безпеки | IP44 |
| Рівень шуму | ≤50 дБ |
| Швидкість руху | 0,19 дюйма/с/5 мм/с |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴





