
VEVOR Колесо Фортуни 457 мм, 14-місна настільна котушка, колесо рулетки з маркером сухого стирання та 2 маркерами, виграшне колесо
3 350 ₴
- В наявності
- Код: 30159
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
VEVOR Колесо Фортуни 457 мм, 14-місна настільна котушка, колесо рулетки з маркером сухого стирання та 2 маркерами, виграшне колесо 30159
- Можливість налаштування та редагування: наше Колесо Фортуни має 14 налаштованих слотів, які дозволяють легко створювати персоналізовані ігри. Виділяйтеся з натовпу за допомогою кольорових слотів і гладкої поверхні з можливістю перезапису.
- Плавне обертання: точно вирівняні гвинти та прорізи для коліс забезпечують плавне та захоплююче обертання, забезпечуючи захоплюючі враження від гри щоразу.
- Захоплююча атмосфера: Хочете оживити свою подію? Наше колесо фортуни клацає, обертаючись, створюючи напругу та хвилювання. Приверни увагу та ентузіазм на своєму заході!
- ПОРТАТИВНИЙ ТА КОМПАНІЙНИЙ: у магазині чи на виставці наш настільний спінер легко транспортувати та швидко налаштувати. Легка конструкція та компактні габаритии для зберігання забезпечують задоволення будь-де та будь-коли.
- Велика кількість аксесуарів: колесо рулетки має поверхню, яку легко стирати, і постачається з гумко ю для сухого стирання та маркерами. Широкий асортимент аксесуарів дозволяє компаніям легко організовувати різноманітні заходи та покращувати ігровий досвід.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага продукту | 1,62 кг / 7 фунтів |
| Діаметр кола | 18 дюймів / 457 мм |
| Номер моделі товару | ПЗП-18СЕ |
| Підшипник ковзання | φ140 мм / 5,5 дюйма, магнітний |
| Розмір продукту | 200 x 450 x 550 мм / 7,87 x 17,72 x 21,65 дюймів |
| Розміри підставки | 310 x 205 мм/12,2 x 8,07 дюйма |
| Слоти | 14 слотів, 6 кольорів |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴






