
Надувний проекційний екран VEVOR, виготовлений із ПВХ, 254 см, 1080P, 4K, 3D, HDR. Портативний екран для проекторів, 16:9 для SOL
10 500 ₴
- В наявності
- Код: 30160
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надувний проекційний екран VEVOR, виготовлений із ПВХ, 254 см, 1080P, 4K, 3D, HDR. Портативний екран для проекторів, 16:9 для SOL 30160
- тип покриття або основи без зморшок: попрощайтеся зі зморшками та плямами на полотні. Наш надувний кіноекран виготовлено з високоякісної тканини Оксфорд, яка залишається гладкою, без зморшок і легко чиститься. Результатом є чітке зображення з високою роздільною здатністю.
- Тиха повітродувка: наш надувний екран має потужну тиху повітродувку, яка надуває екран лише за 1 хвилину або менше. Тихий дизайн не завадить спокійним переглядам фільмів з родиною чи сусідами.
- Широкий кут огляду: завдяки широкому куту огляду наш надувний екран дозволяє кільком людям дивитися фільми одночасно. Незалежно від того, де ви сидите, ви можете насолоджуватися широким кутом огляду та занурюватися в захоплюючий аудіовізуальний досвід!
- Легке встановлення: встановити надувний кіноекран на вулиці більше не проблема. Встановлення виконується лише за кілька кроків, що економить ваш час і зусилля та дозволяє швидко насолоджуватися аудіовізуальним святом!
- Портативний дизайн: надувний екран легкий і портативний, тому ви можете насолоджуватися аудіо- та відеорозвагами в будь-який час і в будь-якому місці, будь то сімейні поїздки, кемпінг або вечірні перегляди кіно в саду. Ваші розваги у вашому розпорядженні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага продукту | 14,77 фунтів / 6,7 кг |
| Матеріал екрану тканина | Тканина Оксфорд |
| Номер моделі товару | КК-192 |
| Розмір екрану | 93 дюйми / 236,2 см, підтримує 16 проекцій |
| Розмір продукту | 151,18 x 63 x 125,98 дюймів / 3840 x 1600 x 3200 мм |
| Розмір підставки (Д x В) | 151,18 x 125,98 дюймів / 3840 x 3200 мм |
| Розмір тканини екрана (Д x В) | 112,99 x 64,17 дюйма/2870 x 1630 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴






