
Надувний проекційний екран VEVOR, виготовлений із ПВХ, 85 дюймів, 1080P, 4K, 3D, HDR. Портативний екран для проекторів для SOL
8 420 ₴
- В наявності
- Код: 30161
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надувний проекційний екран VEVOR, виготовлений із ПВХ, 85 дюймів, 1080P, 4K, 3D, HDR. Портативний екран для проекторів для SOL 30161
- тип покриття або основи без зморшок: попрощайтеся зі зморшками та плямами на полотні. Наш надувний кіноекран виготовлено з високоякісної тканини Оксфорд, яка залишається гладкою, без зморшок і легко чиститься. Результатом є чітке зображення з високою роздільною здатністю.
- Тиха повітродувка: наш надувний екран має потужну тиху повітродувку, яка надуває екран лише за 1 хвилину або менше. Тихий дизайн не завадить спокійним переглядам фільмів з родиною чи сусідами.
- Широкий кут огляду: завдяки широкому куту огляду наш надувний екран дозволяє кільком людям дивитися фільми одночасно. Незалежно від того, де ви сидите, ви можете насолоджуватися широким кутом огляду та занурюватися в захоплюючий аудіовізуальний досвід!
- Легке встановлення: встановити надувний кіноекран на вулиці більше не проблема. Встановлення виконується лише за кілька кроків, що економить ваш час і зусилля та дозволяє швидко насолоджуватися аудіовізуальним святом!
- Портативний дизайн: надувний екран легкий і портативний, тому ви можете насолоджуватися аудіо- та відеорозвагами в будь-який час і в будь-якому місці, будь то сімейні поїздки, кемпінг або вечірні перегляди кіно в саду. Ваші розваги у вашому розпорядженні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага продукту | 10,47 фунтів / 4,75 кг |
| Матеріал екрану тканина | Тканина Оксфорд |
| Номер моделі товару | QC-168 |
| Розмір екрану | 85 дюймів / 215,9 см, підтримує 16 проекцій |
| Розмір продукту | 133,86 x 61,02 x 102,36 дюймів / 3400 мм x 1550 мм x 2600 мм |
| Розмір підставки (Д x В) | 133,86 x 102,36 дюйма/3400 мм x 2600 мм |
| Розмір тканини екрана (Д x В) | 99,8 x 52,36 дюйма/2535 мм x 1330 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 420 ₴






