
Проекційний екран VEVOR із підставкою 120-дюймовий HD 4K зовнішній екран для внутрішнього проектора, швидко складаний 16:9, SOL
7 450 ₴
- В наявності
- Код: 30163
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Проекційний екран VEVOR із підставкою 120-дюймовий HD 4K зовнішній екран для внутрішнього проектора, швидко складаний 16:9, SOL 30163
- тип покриття або основи без зморшок: попрощайтеся зі зморшками на вашому полотні. Наш проекційний екран із підставкою виготовлено з поліестерової тканини, яку можна прати, що гарантує чітку та детальну проекцію, тож ви можете насолоджуватися візуальним святом без зусиль.
- Широкий кут огляду: наш відкритий кінотеатр із підставкою має кут огляду 160° і співвідношення сторін 16:9, тож кілька людей можуть насолоджуватися кіновечорами одночасно. Незалежно від того, де ви сидите, ви можете легко насолоджуватися зображеннями високої роздільної здатності, а екран підтримує як передню, так і задню проекцію.
- Стабільний і стабільний: оснащений шипами та мотузками, наш проекційний екран зі штативом стабільний як у приміщенні, так і на вулиці. Міцна конструкція підставки адаптується до різних умов, тож ви можете повною мірою насолоджуватися розвагами на екрані.
- Легке встановлення: встановити портативний кіноекран просто. Проста конструкція дозволяє виконати установку всього за кілька кроків, заощаджуючи ваш час і зусилля.
- Портативний дизайн: ми пропонуємо тканинну сумку для перенесення 420D Oxford, щоб ви могли насолоджуватися екраном на вулиці вдома, під час подорожі, кемпінгу або під час перегляду фільмів у дворі з максимальною зручністю!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага продукту | 11,02 фунтів / 5 кг |
| Матеріал екрануючої тканини | Напівестерова тканина Оксфорд |
| Номер моделі товару | ZG-LJ120 |
| Розмір екрану | 120 дюймів / 304,8 см, 16 |
| Розмір продукту | 135,83 x 25,59 x 90 дюймів / 3450 x 650 x 2286 мм |
| Розмір підставки (Д x В) | 111,42 x 89,76 дюймів / 2830 x 2280 мм |
| Розмір тканини екрана | 109,45 x 63,78 дюймів / 2780 x 1620 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 450 ₴






