Термостат VEVOR з магнітною мішалкою 500 Вт з кронштейном 2000 мл SOL 30175



Магнітна мішалка з нагрівальною пластиною (підставка в комплекті)
Ця лабораторна магнітна мішалка з нагрівальною плитою оснащена електричною нагрівальною плитою для більш ефективного перемішування. Нагрівальна плита з керамічним покриттям нагріває зразки швидко та рівномірно. Для більш ефективного змішування можна встановити швидкість змішування на 2000 об/хв. Цифровий світлодіодний дисплей, подвійна кнопка керування та датчик температури дозволяють точно контролювати температуру та швидкість. Ця наукова магнітна мішалка з гарячою пластиною добре підходить для наукових досліджень, лабораторних досліджень, університетських експериментів і промислових досліджень.
-
Плита швидкого нагріву
-
Чудова швидкість змішування
-
Точне відображення та керування
-
Стрижень для змішування з тефлоновим покриттям
VEVOR – провідний бренд, який спеціалізується на обладнанні та інструментах. Завдяки тисячам мотивованих співробітників VEVOR прагне надавати нашим клієнтам довговічне обладнання та інструменти за неймовірно низькими цінами. Сьогодні VEVOR займає ринки більш ніж у 200 країнах з понад 10 мільйонами членів по всьому світу.
Чому варто вибрати VEVOR?
- Найвища якість
- Неймовірно низькі ціни
- Швидка та безпечна доставка
- 30-денне безкоштовне повернення
- Уважне обслуговування 24/7

Варильна плита з керамічним покриттям
Нагрівальна плита з керамічним покриттям гарантує швидкий нагрів і рівномірну теплопередачу з максимальною температурою нагрівання 280°C. Крім того, керамічне покриття стійке до іржі та зношування.

Сильна здатність до змішування
Швидкість перемішування магнітної мішалки з нагрівальною пластиною можна регулювати від 200 до 2000 об/хв залежно від ваших потреб. Максимальна швидкість може досягати 2000 об/хв для швидкого перемішування розчину. Ємність 2 л дозволяє змішувати великий об’єм.

Цифровий дисплей і подвійна кнопка
Цифровий світлодіодний екран чітко показує значення температури та швидкості. Цифрова магнітна мішалка з нагрівальною пластиною оснащена двома кнопками управління, які регулюють швидкість і температуру з найвищою точністю.

Стабільне змішування рідини
Стрижень для перемішування покритий тефлоном, який нелегко іржавіє п ри зануренні в рідину. Завдяки нековзким ніжкам магнітну мішалку можна стійко розмістити на столі.

Регульована підставка
Ця магнітна мішалка з нагрівальною плитою містить підставку з регульованою ручкою, яка тримає датчик температури для точного контролю та моніторингу температури.

Широке застосування
Ця магнітна мішалка з нагрівальною плитою використовується для змішування або перемішування розчину. Він широко використовується в наукових дослідженнях, лабораторних дослідженнях, університетських експериментах і промислових дослідженнях.

Технічні характеристики
-
Модель: SH-3ABE5
-
Напруга: 220В
-
Потужність: 500 Вт
-
Ємність (змішування): 2 л
-
Швидкість змішування (регульована): від 200 до 2000 об/хв
-
Максимальна температура нагріву: 300°C
-
Допустима температура: від 122 до 608°F / від 50 до 320°C
-
Точність відображення температури: ±0,1°C
-
Дисплей: LED
-
Споживана потужність двигуна: 3 Вт
-
Номінальна потужність двигуна: 2,5 Вт
-
Вага: 7,7 фунтів / 3,5 кг
-
габарити палички для змішування: 2,2 x 0,4 дюйма / 5,5 x 1 см
-
габарити плити: 17 х 17 см
-
габаритии: 7,1 x 12 x 12,2 дюймів / 18 x 30,5 x 31 см
-
Сертифікація: CE

Вміст упаковки
-
1 х магнітна мішалка
-
1 паличка для змішування
-
1 x датчик температури
-
1 x опорна підставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,7 фунта/3,5 кг |
| Допустима температура | От 122 до 608°F / от 50 до 320°C |
| Максимальна температура нагрівання | 572°Ф/300°С |
| Напруга | 220 В |
| номінальна потужність двигуна | 2,5 Вт |
| розмір нагрівальної пластини | 6,7x6,7 дюйма/17x17 см |
| Розмір палички для перемішування | 2,2 х 0,4 дюйма/5,5 х 1 см |
| Стан | Нове |
| Точність показу температури | ±0,1℃ |
| Швидкість змішування (регульована) | від 200 до 2000 об/хв |
- Ціна: 9 890 ₴








