
Бур для земляних стовпів Бур для земляних ям Садовий бур для свердлильної машини 6x79 см Vevor 710914
2 150 ₴
- Под заказ
- Код: 710914
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Легкий бур для посадки та копання землі

Наша лункокопачка легко проривається в м’якому ґрунті, що робить посадку цибулин, квітів та овочів швидшою та легшою. Ідеально підходить для садівників, які хочуть заощадити час і зусилля. Ця лункокопачка також ідеально підходить для свердління отворів для встановлення парканів, наметів або зовнішніх декорацій.










Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Сталь Q235 |
| вага нетто | 2,9 фунта/1,316 кг |
| Розміри продукту | Ø2,36" x 31,1"/60 x 790 мм |
| Номер моделі вироби | HYZ 6*80CM |
| Технічні характеристики стрижня | З адаптером, однолезовий |
| Діаметр привода адаптера | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 150 ₴









