
Наземний шип для стовпів огорожі, упаковка 8 шт., 61 x 10 x 10 см, зовнішній діаметр (внутрішній діаметр 8,9 x 8,9 см), Vevor
6 250 ₴
- В наличии
- Код: 714622
+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Безпечний і довговічний: найкращий захист для ваших відкритих місць!

Наконечники стовпів виготовлені з високоміцної сталі та мають антикорозійне порошкове покриття, яке витримує вітер і сонячне світло. Вони є ідеальним інструментом для підтримки та захисту вуличних огорож і подібних конструкцій.

Цей цвях для стовпів паркану має V-подібний нижній дизайн, який легко проникає в землю своєю гострою формою, забезпечуючи комфорт і швидкість.

Щоб уникнути подряпин під час використання, шип має гострі краї, щоб він був гладким і без задирок. Його можна безпечно встановити голими руками, і він дуже ніжний.

Шип розроблений, щоб протистояти стихії цілий рік. Він має міцну конструкцію, яка не тільки ефективно запобігає гниттю деревини, але й зберігає деревину стабільною та вільною від вібрації.

Монтаж простий. Розмістіть цвях, додайте дерев’яний брусок і почніть забивати. Після кількох ударів переконайтеся, що він рівний, повністю вбийте його в землю та замініть стовпом паркану.

Відгуки про товар
| VEVOR Customer | |
| 5 | |
| Вони були чудові, ідеального розміру для невеликого доповнення. | |
| drfri | |
| 5 | |
| Відмінна якість і швидкість доставки. Дуже корисні для будівництва зимових захисних конструкцій для екзотичних рослин, таких як пальми тощо. | |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vevor |
| Пользовательские характеристики | |
| Відповідний розмір деревини | 3,5 дюйма/89 мм |
| Головний Матеріал | Шталь |
| Довжина нігтя | 18 дюймів/453 мм ± 10 мм |
| Общая высота | 24 дюйми/610 мм |
| Количество | 8 штук |
| Маса нетто (з приладдям) | 22,51 фунта/10,21 кг |
| Номер моделі вироби | FX-3.5-24-8 |
| Розміри виробу (Д х Ш х В) | 4,45 х 4,45 х 24 дюйма / 113 х 113 х 610 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина материала | Дошка цвяхів |
Информация для заказа
- Цена: 6 250 ₴









