
Підйомник для гіпсокартону, підйомник панелей 68 кг для монтажу на стелю та стіну, одноосібний підйомник для гіпсокартону, Vevor
26 199 ₴
- В наявності
- Код: 715538
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Міцний сталевий підйомник для гіпсокартону

Встановлення та розбирання за лічені секунди без інструментів. Вантажопідйомність до 68 кг. Колеса та гальма забезпечують чудову стійкість та плавне переміщення, що робить пристрій ідеальним для легкого монтажу гіпсокартону на стелі та стінах.

Цей підйомник оснащений головною штангою з високоміцної сталі, конструкцією лебідки, що економить труд, міцною основою та колесами, що забезпечує стійкість, довговічність та безпеку.

Завдяки колесам, підйомник можна легко переміщувати, що дозволяє вам без зайвих зусиль виконувати різні ремонтні проекти.

Завдяки зрозумілим крокам складання, не потрібні професійні інструменти, і збирання може легко виконати одна людина.

Цей підйомник може легко обробляти різні матеріали, включаючи гіпсокартон, дерев'яні панелі, металеві листи, ПВХ-плити тощо, задовольняючи ваші різноманітні потреби в ремонті.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Користувацькі характеристики | |
| вага нетто | 89 фунтів/40,37 кг |
| Максимальна вантажність | 150 фунтів/68 кг |
| Номер моделі вироби | 38412 |
| Розміри товару | 30,31 x 101,38 дюйма/530 x 770 x 2575 мм |
| Головний Матеріал | сталь Q235B |
| Мінімальна висота | 0 мм |
| Колір | жовтий + чорний |
| Максимальна висота | 6,12 фута + 2,36 фута/1865 мм + 720 мм |
| Максимальний розмір панелі | 4 x 16 футів / 1219 x 4878 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 199 ₴









