
Сонячна панель, сонячний колектор, опалення басейну, сонячне опалення, теплова кришка 1235x7340 мм Vevor 719473
13 690 ₴
- В наявності
- Код: 719473
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ефективне сонячне нагрівання басейну

Використовуючи наш сонячний обігрівач для басейну, ви зменшуєте споживання енергії та витрати на електроенергію. Наші сонячні обігрівачі для басейнів максимально використовують сонячне світло, щоб швидко підвищити температуру води та продовжити купальний сезон.








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер шланга (діаметр) | 1,25/1,5 дюйма (32/38 мм) |
| Герметичність | 1,2 бар |
| Матеріал | HDPE |
| Номер моделі вироби | 28041BX |
| Основна труба (діаметр) | 2 дюйми/50,8 мм |
| Розмір товару | 48,62 x 288,98 дюймів/1235 x 7340 мм |
| Стан | Нове |
| вага нетто | 45,19 фунтів/20,5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 690 ₴









