
Складаний стіл Портативний стіл для пікніка Буфетний стіл МДФ 60 см Чорний пікнік Vevor 719599
2 030 ₴
- В наявності
- Код: 719599
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Складаний кемпінговий стіл

Цей розкладний стіл підходить для використання в приміщенні та на вулиці та відповідає вашим різним потребам.












Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 30 кг / 66,1 фунта |
| Головний Матеріал | МДФ + алюмінієвий сплав |
| Номер моделі вироби | ГВ-З80-1 |
| Розміри | 23,6 x 15,7 x 10,2 дюйма/600 x 400 x 260 мм |
| вага нетто | 2,4 кг / 5,3 фунта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴









