
Sunon EEC0252B1-A99 Осьовий вентилятор 24 В/DC 183,79 м³/год (Д x Ш x В) 120 x 120 x 25 мм 6000039
927 ₴
- В наявності
- Код: 6000039
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 24 В (макс.) |
| Витрата повітря | 183,79 м3/рік |
| Довжина кабелю | 0,33 м м |
| З'єднувальні компоненти | кабель із вільним кінцем |
| Максимальне споживання струму | 207 мА |
| Максимальний робочий об'єм | 44,5 дБ |
| Мінімальна температура | -10 °С |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Тип продукту | Осьовий вентилятор |
| висота продукту | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴
