
Sunon MEC0382V3-000U-A99 Осьовий вентилятор 24 В/DC 158,1 м³/год (Д x Ш x В) 120 x 120 x 38 мм 6000050
902 ₴
- В наявності
- Код: 6000050
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 10 - 27,6 В |
| Витрата повітря | 158,1 м3/рік |
| Життєва сила | 70 000 годин |
| Максимальне споживання струму | 130 мА |
| Максимальний робочий об'єм | 37 дБ |
| Мінімальна робоча напруга | 10 В |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Тип підшипника | Підшипник типу ВАПО (магнітний) |
| Ширина вироби | 120 мм |
| висота продукту | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴
