
Осьовий вентилятор Sunon EEC0381B2-000U-A99, 12 В/DC, 197,03 м³/год, (Д x Ш x В) 38 x 120 x 120 мм 6000055
900 ₴
- В наявності
- Код: 6000055
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 6 - 13,8 В постійного струму |
| Волість | 5.1 В |
| Довжина виробу | 38 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура | 70 °С |
| Максимальне споживання струму | 0,421 А |
| Максимальний робочий об'єм | 44 дБ |
| Модель із каталогу виробника | EEC0381B2-000U-A99 |
| Мінімальна температура | -10 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 38 x 120 x 120 мм - |
| Тип підшипника | кульковий підшипник |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 2600 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
