
Садовий прожектор

Характеристики продукту
- Потужність = 0,5 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 49 K
- чорний
Комплект поставки
- Садова розетка VT-1126
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,252 кг |
| Діаметр виробу | 105 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | просто чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Розміри | (Ø x В) 105 мм x 245 мм |
| Сертифікат опору | IP65 |
| Тип продукту | Садовий прожектор |
| Ширина вироби | 75 мм |
| висота продукту | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 696 ₴





