
Кнопка дзвінка
Характеристики продукту
- Підходить для плитки товщиною до 6 мм
- Вставні клеми
- IP54
Опис
Максимальна надійність завдяки корозійностійким комутаційним контактам зі срібного сплаву. Оптимальна поведінка перемикання завдяки зворотному зв'язку від контактів та точному веденню головки в контактній гільзі. Короткий час монтажу завдяки спеціальним безгвинтовим клемним затискачам: ідеально підходить для підключення проводів, незважаючи на надзвичайно компактну конструкцію, для плат товщиною до 6 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для освітлення | Немає |
| Діаметр | 15,5 мм мм |
| З освітленням | ЛОЖЬ |
| Максимальне контактне навантаження | 12 В/1,5 А |
| Монтажний діаметр | 16 мм |
| Спосіб кріплення | Вбудований |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴

