Блокичные
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gira |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| RAL-номер (аналогічний) | 9010 |
| Баннер | ЛОЖЬ |
| Біла збірка — серія | Система 55Стандарт 55 |
| Вбудована висота | 56 мм |
| Глубина | 11,4 мм |
| З монтажною сіткою | ЛОЖЬ |
| Цвет | Белый |
| Кількість горизонтальних одиниць | 3 |
| Материал | Пластик |
| Оздоблення поверхні | Глосси |
| Прихований монтаж | істинний |
| Підходить для вбудованого встановлення | ЛОЖЬ |
| Підходить для встановлення в коробі повітроводу під підлогою | ЛОЖЬ |
| Специфікація | Рамка для розеток GIRA, потрійна, біла |
| Тип крепежа | Монтаж затискача |
| Якість матеріалу | Термопластик |
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴


Отправка с 03 июня 2026