
Описание
Крышка для горизонтального и вертикального расположения, несокрушимая.
Блокичные
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gira |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антибактеріальне лікування | ЛОЖЬ |
| Без галогенів | істинний |
| Біла збірка — серія | E2Стандарт 55Система 55 |
| Вбудована висота | 56 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Глубина | 9,3 мм |
| З відкидною кришкою | ЛОЖЬ |
| Кількість горизонтальних одиниць | 1 |
| Материал | Пластик |
| Перемикання компонентів програми | Рамка |
| Простір етикетки/інформаційна поверхня | ЛОЖЬ |
| Підходить для настінного повітроводу | істинний |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип продукту | Електромонтажне обладнання |
| Ширина | 80.8 |
| Якість матеріалу | Термопластик |
Информация для заказа
- Цена: 890 ₴




Отправка с 02 июня 2026