
Опис
Торцевий ключ Wera Micro із захистом від електростатичного розряду. Надійний захист від електростатичної енергії та пов'язаних з цим пошкоджень. Рука лежить на обертовій гайці та зоні швидкого обертання під нею, що забезпечує блискавично швидке затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м'яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування. Точність вибору правильного кута під час контрольних робіт.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Торцевий ключ Wera Micro із захистом від електростатичного розряду. Надійний захист від електростатичної енергії та пов'язаних з цим пошкоджень. Рука лежить на обертовій гайці та зоні швидкого обертання під нею, що забезпечує блискавично швидке затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м'яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування. Точність вибору правильного кута під час контрольних робіт.
Комплект поставки
- 1569 ESD SW 5,0 x 60 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 71,4 г |
| Довжина кінчика | 60 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | зовнішній шестикутник |
| діаметр ручки | 13 мм |
| розмір ключа | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392 ₴

