
Опис
Для легованої та вуглецевої сталі з міцністю на розрив до 900 Н/мм², чавуну, сірого чавуну, спеченого чавуну, ковкого чавуну, кольорових металів та загартованих пластмас. Прецизійно заточене свердло по металу HSS-G забезпечує на 40% швидший процес роботи та на 50% менше зусилля подачі, ніж стандартно заточені свердла HSS з конічно заточеною ріжучою кромкою. Самоцентруюча, хрестоподібно заточена ріжуча кромка усуває необхідність у центруванні або попередньому свердлінні отворів діаметром до 10 мм. Свердла HSS-G доступні у двох класах якості: свердла Topline для найвищих вимог та стандартні свердла для професійного використання. Упаковка з 10 штук, 3,6 x 39 x 70 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр виробу | 3,6 мм |
| Діаметр свердловини | 3,6 мм |
| Матеріал свердла | ХСС |
| Робоча довжина | 39 мм |
| Специфікація матеріалу | подрібнений |
| Тип продукту | Спіральне свердло для металу |
| Тримач свердла | пряма ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴




