Характеристика
- Застосування: Для шестигранних гвинтів.
- Ручка: ізольована хрестова ручка VDE.
- Наконечник: хромованадієва сталь, загартована, оксидована. Захисна ізоляція, нанесена безпосередньо на наконечник.
- Стандарти: Виготовлено відповідно до IEC 60900:2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,12 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 182 мм |
| Довжина ручки | 32 мм |
| Застосунок | VDE |
| Розміри | (Д x Ш x В) 182 x 10,00 x 18,50 мм |
| Специфікація матеріалу | Хромо-ванадієва сталь, наскрізне загартування, оксидована |
| Тип продукту | Шестигранна викрутка |
| Ширина вироби | 10,00 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴

