
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075592513 E-27 11 Вт = 100 Вт 1521 лм теплий білий 3 шт. 6006726
1 417 ₴
- В наявності
- Код: 6006726
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075592513 LED E-27 11 Вт = 100 Вт теплий білий грушоподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 11 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи класичної форми колби. Дуже низьке енергоспоживання. Стійкі до ударів та вібрації завдяки світлодіодній технології. Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Проста заміна стандартних лампочок. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Галузі застосування: житлові приміщення. Загальне освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний ступінь захисту IP65).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Безртутні лампи
- Низьке споживання енергії
- Стійкість до ударів та вібрацій завдяки світлодіодній технології
- Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені
- Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання
- Легка заміна стандартних лампочок
- Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом)
- Домашні програми
- загальне освітлення
- Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65)
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 1521 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 35 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 3 шт. |
| Довжина виробу | 105 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | 52 мА |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 417 ₴
