
Світлодіодна лампа Philips LED 77383000 E-27 4,5 Вт = 60 Вт 345 лм теплий білий 1 шт. 6006728
1 116 ₴
- В наявності
- Код: 6006728
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Philips LED 77383000 LED E-27 4,5 Вт = 60 Вт теплий білий колір, форма прожектора

Характеристики продукту
- Потужність = 4,5 Вт
- Загальний світловий потік = 345,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Комплект поставки
- 1 лампа
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 34 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 6,3 см |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 60 Вт |
| Загальний світловий потік | 345,00 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір | Срібло |
| Колірне кодування | 827 |
| Кут випромінювання | 0° |
| Максимальний світловий колір | 2700 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴




