
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075432598 R7s 7,3 Вт = 60 Вт 806 лм теплий білий 1 шт. 6006752
1 037 ₴
- В наявності
- Код: 6006752
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075432598 Світлодіодна лампа R7s 7,3 Вт = 60 Вт теплий білий колір Відбивач
Характеристики продукту
- Потужність = 7,3 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи з модернізованим цоколем R7s. Характеристики продукту: Світлодіодна альтернатива звичайним лампам R7s. Гарна якість світла; Індекс кольоропередач Ra: ? 80; постійна колірна точка. Переваги продукту: Підходить для більшості ламп R7s завдяки зміщеному цоколю. Хороша світловіддача по всьому колу. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Тривалий термін служби до 15 000 годин. Галузі застосування: Загальне освітлення за температури навколишнього середовища -20…+40 °C. Зовнішнє застосування лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 35 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 29 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 330° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 8 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | R7s |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴
