
Светодиодная лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075090682 E14 4,2 Вт = 40 Вт 470 лм теплый белый 5 шт 6006753
1 700 ₴
- Под заказ
- Код: 6006753
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

OSRAM HOMELIGHTING 4058075090682 LED E14 4.2 Вт = 40 Вт теплый белый цвет, форма свечи

Характеристики продукта
- Мощность = 4,2 Вт
- Цветовая температура (Кельвин) = 2700 K
- теплый белый
Характеристики
| Характеристики излучения | |
|---|---|
| Световой поток | 470 лм |
| Основные | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Волість | 4 дюйми |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Длина изделия | 100 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 40 Вт |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Минимальная температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 35 мм x 100 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 10000 годин |
| Форма цибулини | Форма свічки |
| Час освітлення до 60% | 1.00 сек |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴

