
Светодиодный светильник LightMe LM85153 R7s 8 Вт теплый белый трубчатый
Характеристики продукта
- Мощность = 8 Вт
- Цветовая температура (Кельвин) = 3000 K
- теплый белый
Характеристики
| Характеристики излучения | |
|---|---|
| Световой поток | 810 лм |
| Основные | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 24 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Длина изделия | 118 мм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Коэффициент мощности | 0,50 |
| Колірна гама | 3000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 3000 К |
| Кут поширення світла | 360° |
| Минимальная температура | -20 °C |
| Розміри | (Ø x Д) 16 мм x 118 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 1100 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 7,5 Вт — 9,9 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴


Отправка с 03 июня 2026