
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4099854065637 E-27 5,7 Вт = 75 Вт теплий білий 1 шт. 6006803
1 226 ₴
- В наявності
- Код: 6006803
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4099854065637 LED E-27 5.7 Вт = 75 Вт теплий білий колір Відбивач

Характеристики продукту
- Потужність = 5,7 Вт
- Загальний світловий потік = 1055 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю, класична форма колби
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю, класична форма колби
- Світлодіодні лампи для мережевої напруги
- Кут променя: до 300°
- Дуже довгий середній термін служби: 50 000
- Дуже висока кількість циклів перемикання: 500 000
- Дуже висока ефективність до 187 лм/Вт
- Регульована яскравість
- Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament".
- Дизайн, розміри, світловий потік, порівнянний з галогенною лампою
- Низьке споживання енергії
- Миттєві 100 люменів, без часу на прогрів
- Низький рівень мерехтіння
- Ідеально підходить для декоративних інсталяцій
- Домашні програми
- загальне освітлення
- Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 31 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 105 мм |
| Загальний світловий потік | 1055 лм |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 90% |
| Клас енергоефективності | СУМКА) |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Колірна гама | 2700 К |
| Кут випромінювання | 300° |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Форма цибулини | Форма фари |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| Ширина вироби | 60 мм |
| висота продукту | 60 мм |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 226 ₴



