Опис продукту: Філамент Sunlu PLA+ 1,75 мм 1 кг - сірий
Кольоровий філамент PLA+сірий, виготовлений з матеріалів, що складаються переважно з кукурудзяного крохмалю. Це робить філамент повністю біорозкладним та екологічно чистим. Діаметр філаменту становить1,75 ммПризначений для 3D-принтерів, що використовують технологію FDM. Вага нетто філаменту становить1 кгВиріб вакуумно упакований з вологопоглиначем. Захищайте матеріал від сонячних променів та надмірної вологи.
Філамент Sunlu PLA+ 1,75 мм 1 кг - сірий.
Наша пропозиція також включає інші філаменти Sunlu.
Властивості PLA-філаменту від Sunlu
- Не виділяє запаху під час друку
- Біорозкладний матеріал, що складається з кукурудзяного крохмалю
- Филамент загартований та стійкий до розриву
- Матеріал характеризується низькою усадкою
- Готовий відбиток гладкий і м'який на дотик
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 60°C до 80°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Sunlu PLA+
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Розроблено для технології 3D-друку | ФДМ |
| Швидкість друку | від 50 до 100 мм/с |
| Колір | сірий |
| Міцність на розтяг | від 11 до 15 кгс |
| Толерантність | ≥ 0,2 мм |
| Тип нитки розжарювання | PLA+ |
| Діаметр котушки | 195 мм |
| Ширина котушки | 59 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 72 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Довжина нитки розжарення | 330 м |
| Вага нетто продукту | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,256 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 6,5 см |
- Ціна: 1 405 ₴



