Опис продукту: Філамент Sunlu PETG 1,75 мм 1 кг - Чорний
Колір нитки Sunluчорний, завдяки поєднанню ПЕТ та гліколю, він має високу стійкість до механічних, хімічних та атмосферних факторів. PETG вирізняється високим блиском, що робить його ідеальним для друку декоративних моделей. Діаметр філаменту становить1,75 ммПризначений для 3D-принтерів, що використовують технологію FDM. Вага нетто філаменту становить1 кгВиріб вакуумно упакований з вологопоглиначем. Захищайте матеріал від сонячних променів та надмірної вологи.
Філамент Sunlu PETG 1,75 мм 1 кг - Чорний.
Наша пропозиція також включає інші філаменти Sunlu.
Властивості PETG-філера від Sunlu
- Вища фізична та хімічна міцність, ніж PLA
- З хорошою адгезією між шарами - забезпечує високу точність відбитків
- Гнучкий і легкий для друку
- Біорозкладаний - розкладається в природному середовищі
- Безпечний - не містить і не виділяє шкідливих речовин
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 220°C до 250°C |
| Температура столу | Від 75°C до 85°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки Sunlu PETG
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Розроблено для технології 3D-друку | ФДМ |
| Швидкість друку | від 50 до 100 мм/с |
| Колір | Чорний |
| Толерантність | ≥ 0,2 мм |
| Матеріал | ПЕТГ |
| Діаметр котушки | 195 мм |
| Ширина котушки | 59 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 72 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Довжина нитки розжарення | 330 м |
| Вага нетто продукту | 1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,259 кг |
| Нитка — матеріал | ПЕТГ |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 6,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴

