
Викрутка з головкою
Характеристики продукту
Опис
Торцевий ключ Vera VDE з багатокомпонентною ручкою Kraftform для швидкої та дбайливої роботи: тверді зони захоплення забезпечують високу робочу швидкість, а м'які зони захоплення гарантують високий крутний момент. Індивідуально протестовано у водяній бані при 10 000 В для забезпечення безпечної роботи при дозволеній напрузі 1000 В. Шестигранний захист від перекочування забезпечує більший комфорт на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ручка: Kraftform, з протиковзким захистом, багатокомпонентна
- Лезо: поліроване, ізольоване.
Комплект поставки
- Ручка: Kraftform®, ергономічна, багатокомпонентна • Хвостовик: полірований, ізольований.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 139 кг |
| Довжина кінчика | 125 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розміри ручки | 112 х 40 мм |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | зовнішній шестикутник |
| діаметр ручки | 40 мм |
| розмір ключа | 10 мм |
| стандарт DIN | DIN ISO 691DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 891 ₴



