
Стельова лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 24 Вт Загальний світловий потік = 2500 лм Колірна температура (Кельвін) = 6500 K холодний білий
Опис
VT-80024 Світлодіодний перегородковий світильник 24 Вт 240 мм Код кольору: 6500K IP54
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Виробник | V-TAC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 370 г |
| Волість | 24 Вт |
| Глибина продукту | 240 мм |
| Діапазон індексу передавання кольору | 80 Ра |
| Загальний світловий потік | 2500 лм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колірна гама | 6500 - 6500 К |
| Матеріал | ПП |
| Попит на енергію | 24 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x В) 240 мм x 38 мм |
| Світловий потік (люмен) | 2500 лм |
| Тип продукту | світлодіодний стельовий світильник |
| Ширина вироби | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴


