
Міні-світлодіодні панелі

Характеристики продукту
- Потужність = 24 Вт
- Загальний світловий потік = 2640 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 6500 K
- холодний білий

Опис
Вбудовані панелі V-Tac ідеально підходять для освітлення внутрішніх приміщень будівель. Світло розподіляється ненаправлено та рівномірно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип світлодіода: чіп Samsung SMD
Комплект поставки
- 1 вбудована стельова панель
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,427 кг |
| Волість | 24 Вт |
| Довжина виробу | 294 мм |
| Діаметр виробу | 294 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Попит на енергію | 24 кВтч/1000 |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 2640 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Вбудована світлодіодна панель |
| Ширина вироби | 294 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴



