
Викрутка Wera 2067 для електроніки та механіки Torx Розмір викрутки T 1 Довжина наконечника: 40 мм 1 шт. 6012093
994 ₴
- В наявності
- Код: 6012093
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Мікровикрутка TX 2067 1 x 40 мм
Характеристики продукту
- Т 1
- Клинок з чорним кінцем
- Захист від перекидання
- Горіх
Опис
Викрутка Wera Micro для точних механічних гвинтових з'єднань. Рука лежить на обертовій гайці та, завдяки зоні швидкого повороту, розташованій під нею, забезпечує блискавично швидке затягування. Більше жодного трудомісткого захоплення інструменту. Вбудована м'яка зона забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування. Точність вибору правильного кута під час контрольних робіт.
Характеристика
- Викрутка Wera Micro для точного механічного загвинчування: точне, потужне, швидке та ергономічно правильне загвинчування відповідно до тризонної концепції із зоною точності, зоною потужності та зоною швидкого обертання.
- Обертова гайка та зона швидкого зняття забезпечують блискавично швидке затягування. Більше жодних трудомістких маніпуляцій з інструментом. Зона потужності забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування, без втрати контакту з гвинтом. Зона точності безпосередньо над лезом забезпечує користувачеві чудовий контроль над правильним кутом повороту під час регулювання.
Комплект поставки
- 2067 TX 1 x 40 мм
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,01 кг |
| Довжина виробу | 137 мм |
| Довжина ручки | 97 мм |
| Застосунок | для електроніки та механіки |
| Розмір викрутки | Т 1 |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип леза | Кругле лезо |
| Форма кінчика | Внутрішній TORX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴
