
Захищений штекерний роз'єм типу "крокодил", 4 мм CAT II 1000 В жовтий SKS Hirschmann AK 2 B 2540 I ge/gn 6012163
796 ₴
- В наявності
- Код: 6012163
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Затискач «крокодил» для кріплення, діапазон затискання до 30 мм, CAT II 1000 В.
Характеристики продукту
- Затискач «крокодил» з розеткою 4 мм, затискачі до 30 мм, 1000 В / CAT II, 32 А.
Опис
Ізольований, міцний, ширококутний затискач типу "крокодил".
Діапазон затискання діаметром хвостовика до 30 мм. U-подібний затискач і тонка дротяна поверхня.
Роз'єм виготовлений з нікельованої латуні та може бути підключений за допомогою 4-міліметрових вимірювальних щупів безпеки.
Діапазон затискання діаметром хвостовика до 30 мм. U-подібний затискач і тонка дротяна поверхня.
Роз'єм виготовлений з нікельованої латуні та може бути підключений за допомогою 4-міліметрових вимірювальних щупів безпеки.
Характеристика
- U-подібний дротяний затискач, тонка дротяна поверхня.
Комплект поставки
- Ізольований затискач «крокодил»
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 85 мм |
| Максимальний діапазон затискача | 30 мм |
| Номінальна напруга | 1000 В |
| Опір потоку (макс.) | 10 мОм |
| Ширина вироби | 15 мм |
| висота продукту | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴
