
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075305014 E-27 17 Вт = 150 Вт 2452 лм теплий білий 1 шт. 6016066
1 636 ₴
- В наявності
- Код: 6016066
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075305014 LED E-27 17 Вт = 150 Вт теплий білий грушоподібний

Характеристики продукту
- Потужність = 17 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Світлодіодні лампи у формі класичної колби. Характеристики продукту: Професійні світлодіодні лампи для мережевої напруги. Не регулюються яскравістю. Лампи без ртуті. Термін служби: до 15 000 годин. Кут променя: до 300°. Переваги продукту: Лампи з інноваційною світлодіодною технологією "filament". Дизайн, розміри та світловий потік порівнянні з лампою розжарювання або галогенною лампою. Дуже низьке енергоспоживання. Відсутність ультрафіолетових або ближніх інфрачервоних компонентів у світловому промені. Миттєве 100% світло, без часу на прогрівання. Галузі застосування: Побутове використання. Загальне освітлення. Тільки для зовнішнього використання у зовнішніх світильниках (мінімальний клас захисту IP65). Ідеально підходить для декоративних інсталяцій.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 2500 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 70,0 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Колірна гама | 2700 - 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 360° |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 17 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність | Е27 |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 636 ₴


