
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075432536 R7s 12 Вт = 100 Вт 1521 лм теплий білий 1 шт. 6016068
1 930 ₴
- Под заказ
- Код: 6016068
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

OSRAM HOMELIGHTING 4058075432536 Світлодіодна лампа R7s 12 Вт = 100 Вт теплий білий колір Відбивач
Характеристики продукту
- Потужність = 12 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи з можливістю дімування та цоколем R7s для модернізації. Характеристики продукту: Дімування (інформацію про численні димери, доступні на ринку, див. також "www.ledvance.de/dim"). Світлодіодна альтернатива звичайним лампам R7s. Гарна якість світла; Індекс кольоропередачі Ra: ? 80; постійна колірна точка. Переваги продукту: Підходить для більшості ламп R7s завдяки зміщеному цоколю. Хороша світловіддача по всьому колу. Менше тепловиділення (порівняно зі стандартним еталонним продуктом). Дуже довгий термін служби до 25 000 годин. Галузі застосування: Загальне освітлення за температури навколишнього середовища -20…+40 °C. Зовнішнє застосування лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 0,050000 кг |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 28 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 360° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Минимальная температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 12 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | R7s |
| Состояние | Новое |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Информация для заказа
- Цена: 1 930 ₴
