
Інфрачервоний датчик руху / датчик руху Brennenstuhl для зовнішнього та внутрішнього використання
Характеристики продукту
- З регульованою яскравістю та часом увімкнення
Опис
Інфрачервоний датчик руху Brennenstuhl PIR 240 IP44 – це автоматичний датчик руху з кутом виявлення 240° та максимальною дальністю дії 12 метрів. Він підходить для використання всередині та зовні приміщень (IP44). Час спрацьовування можна гнучко регулювати від приблизно 10 секунд до приблизно 4 хвилин. Він також має такі характеристики:
* Яскравість реагування регулюється від 10 до 150 люкс
* Потужність перемикання макс. 1000 Вт (лампа розжарювання), макс. 300 Вт (енергозберігаюча лампа) або макс. 100 Вт (світлодіод)
* Регульований по вертикалі та горизонталі
* З кутовим кронштейном
* Напруга 230 В
Опис цього товару було перекладено автоматично.
* Яскравість реагування регулюється від 10 до 150 люкс
* Потужність перемикання макс. 1000 Вт (лампа розжарювання), макс. 300 Вт (енергозберігаюча лампа) або макс. 100 Вт (світлодіод)
* Регульований по вертикалі та горизонталі
* З кутовим кронштейном
* Напруга 230 В
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Інфрачервоний датчик руху PIR 240 для використання всередині та зовні приміщень
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,36 |
| Длина изделия | 220 мм |
| Цвет | Белый |
| Комутована потужність енергоощадних ламп | 300 Вт |
| Кут виявлення | 240° |
| Місце призначення | поза домом |
| Рабочая температура | від -20 °C до +40 °C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 220 x 120 x 80 мм - |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | стіна |
| вимикач світлодіодної лампи | 100 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 990 ₴


Отправка с 02 июня 2026