
Подовжувач з вимикачем Brennenstuhl Primera-Line 1153390120, захисний роз'єм, Кількість розеток: 10 6016204
1 976 ₴
- В наявності
- Код: 6016204
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач з вимикачем Brennenstuhl Primera-Line 1153390120

Характеристики продукту
- Захист від дітей
- Довжина кабелю: 2 м

Опис
Кабельні виходи доступні з обох боків. Включає 2-полюсний підсвічений захисний вимикач. Придатний для настінного монтажу.
Характеристика
- Розеткова панель з 10 захисними розетками та 2-метровим кабелем H05VV-F 3G1.5, з підвищеним захистом від контактів
- Вихідний струм подовжувача змінний з обох боків
- Багатороз'ємний штекер з практичними монтажними вушками для настінного монтажу та кабельним затискачем для фіксації кабелю
- Багаторозеткова розетка з двома підсвіченими захисними вимикачами для ввімкнення та вимкнення (двополюсна)
- Подовжувач з 10 розетками (2 розетки з 5-контактним вимикачем) у практичному розташуванні під кутом 45° для економії місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2,00 мм |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Специфікація | 2 перемикачі |
| Тип кабелю | H05VV-F 3G1,5 мм² |
| Тип продукту | Подовжувач із вимикачем |
| Функції сокетів | замок безпеки для дітей із вимикачем |
| Ширина вироби | 100 мм |
| висота продукту | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴

