
Подовжувач GAO Euro Slim 0254

Характеристики продукту
- Захист від дітей

Опис
Ідеальне рішення для обмежених просторів, таких як за шафами або під ними. Ідеально підходить для будь-яких місць, де стандартна планка занадто велика.
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 10 А |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 4 x 575 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Тип кабелю | H05VVH2-F 2 x 0,75 мм² |
| Тип продукту | Подовжувач |
| Функції сокетів | защита от детей |
| Ширина вироби | 20 мм |
| висота продукту | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴







