
Подовжувач живлення 48,26 см (19 дюймів), 6 захисних роз'ємів, алюміній, DIN49441

Характеристики продукту
- Для встановлення в шафах мережевого керування або серверних стійках шириною 48,26 см (19 дюймів)
- Ширина 48,26 см (19 дюймів) та висота 1 одиниця (45 мм)
- 6 захисних розеток

Опис
Подовжувач для мережевих шаф керування або серверних стійок.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Алюмінієвий корпус
- головний вимикач живлення
- Захист від дітей
Комплект поставки
- Подовжувач
- 4 гвинти
- 4 диски
- 4 гайки в клетці
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 2 м м |
| Матеріал | Алюміній |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Тип роз'єму живлення | запобіжний з'єднувач |
| Функції сокетів | з перемикачем |
| Ширина вироби | 45 мм |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 960 ₴







