
Запобіжник Siemens 5SG5693 Neozed, розмір основи запобіжника = D02, 3-контактний, 63 A, 400 V 6016240
2 010 ₴
- Под заказ
- Код: 6016240
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Опис
NEOZED, цоколь запобіжника, D02, 3-полюсний, 63 A, Un AC: 400 V, Un DC: 250 V Вхідна клема: гвинтова контактна головка Вихідна клема: затискна клема Цоколь запобіжника NEOZED 5SG1, 5SG5 виготовлений з термореактивного/литого пластику. Як важливий компонент захисних компонентів SENTRON для електроустановок, система безпеки Siemens NEOZED забезпечує ефективний захист людей, пристроїв та системи шляхом безпечного вимикання у разі перевантаження або короткого замикання. Вона в основному використовується в розподільних щитах та промислових комутаторних щитах. Система також схвалена для використання в житлових приміщеннях. Основні характеристики цоколів запобіжників Siemens NEOZED 5SG1, 5SG5: 1. Безпека людей завдяки захищеним від дотику клемам на вході та виході. 2. Подвійні клемні камери на комфортному цоколі дозволяють підключати два провідники з різним поперечним перерізом. 3. Значно компактніша конструкція порівняно з DIAZED, що економить місце в розподільнику. 4. Цоколь запобіжника NEOZED виготовлений з литого пластику. 5. Видимі, чіткі та контрольовані з'єднання проводів. Це спрощує введення кабелів та економить час. 6. Дві типові серії з різними клемами підключення розширюють можливості застосування. Siemens пропонує повний асортимент пристроїв захисту, комутації, вимірювання та моніторингу, розподільчих щитів, вимикачів та розеток для безпечної та ефективної електричної інфраструктури в будівлях та промисловості.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 2 тримачі запобіжників Neozed-EB.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Номинальный ток | 63 А |
| Производитель | Siemens |
| Пользовательские характеристики | |
| Версія з обкладинкою | істинний |
| Вміст | 2 шт. |
| Глибина продукту | 41 мм |
| Количество полюсов | 3 |
| Номинальное напряжение | 400 В |
| Размер | Д02 |
| Розмір запобіжника | Д02 |
| Состояние | Новое |
| Специфікація | Керамічна основа з кришкою |
| Тип продукту | Основа запобіжника Neozed |
| Ширина вироби | 80,8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 010 ₴
